Jak stworzyć e-mail, aby wszystkie dane oraz otrzymywane dokumenty były bezpieczne? Należy zwrócić uwagę na dwuetapowe uwierzytelnianie. Ta funkcja dotyczy raczej płatnych usług, jednak te darmowe również dbają o bezpieczeństwo. Przeważnie proszą o podanie numeru telefonu lub drugiego adresu mailowego, z którego będzie się potwierdzać logowanie i zmieniać hasło. Przy zakupach w sklepie internetowym wybierz opcję dostawy do automatu Paczkomat. Podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybierz Paczkomat, który znajduje się w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Dane, które nie są z Tobą powiązane

Kolejnym krokiem jest utworzenie silnego hasła i podanie podstawowych informacji, takich jak płeć, data urodzenia (w przypadku poczty Gmail). Na sam koniec pozostaje zaakceptowanie zgód (w tym przede wszystkim na przetwarzanie danych osobowych). Po stworzeniu e-maila, logowanie przebiega przy pomocy loginu (czyli własnego adresu) oraz hasła. Co istotne, to nie tylko wiedzieć, jak założyć pocztę e-mail, ale także jak z niej korzystać. Każda elektroniczna skrzynka podzielona jest na foldery, takie jak „Odebrane”, „Wysłane”, „Oferty”, Społeczności” itp.

Harmonogram świadczenia usług InPost w dniach 1-4 maja 2024 r.

Zrobisz to teraz w aplikacji InPost Mobile – nowa usługa kosztuje 7,99 zł i można z niej korzystać wielokrotnie. Deweloper (InPost) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania Indeks dolara pokonał wsparcie na poziomie 91,70 danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera. To pytanie nurtuje tych, którzy nie są obeznani z internetową działalnością. Poczta elektroniczna jest niewątpliwie jej nieodłącznym elementem.

Paczkomat Blisko Ciebie

Co więcej, wszystkie paczki odebrane w ciągu ostatnich 30 dni znajdziesz w archiwum przesyłek. Regularnie aktualizujemy produkt, odpowiadając na sugestie użytkowników. Aplikacja InPost Mobile ma być przede wszystkim dla Ciebie, dlatego zawsze słuchamy tego, co masz do powiedzenia. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności. Elektroniczny adres e-mail umożliwia odbieranie i wysyłanie wiadomości, a także zakładanie kont na wielu witrynach czy portalach internetowych.

Prezent na Dzień Matki? Wyślij go przez Paczkomat!

Przychodzące wiadomości są przeważnie automatycznie przydzielane do konkretnych kategorii. Czasami jednak system zawodzi, dlatego też warto regularnie sprawdzać folder ze spamem, czy przypadkiem nie trafiły do niego ważne wiadomości. W każdej skrzynce znajdziesz również folder z „Koszem”.

  1. Dzięki powiadomieniom jesteś na bieżąco ze zmianami statusów przesyłki.
  2. Wybierz opcję, która jest dla Ciebie najbardziej wygodna!
  3. Dowiedz się, jak założyć pocztę, z jakich bezpłatnych witryn warto skorzystać i na co zwracać szczególną uwagę.
  4. • Otwierasz skrytkę zdalnieJedną z głównych funkcji aplikacji jest usługa zdalnego otwierania skrytek, która pozwala na odbieranie i nadawanie przesyłek bez konieczności korzystania z ekranu urządzenia Paczkomat®.
  5. Usługa przedłużenia czasu odbioru jest bardzo intuicyjna – na 12 godzin przed upłynięciem terminu odbioru paczki w apce pojawi się przycisk „Przedłuż”.
  6. Dodatkowo możesz śledzić zamówienia i ich status w jednej apce InPost – koniec z setkami maili i wiadomości z różnych sklepów.

Aplikacja InPost Mobile to wygodny sposób na odbieranie, nadawanie i zwroty paczek przez Paczkomat®. Dodatkowo w apce śledzisz swoje przesyłki, a dzięki InPost Pay ogarniasz zakupy online z różnych sklepów internetowych. Zakupy online z InPost Pay.Utwórz koszyk z InPost Pay w sklepie internetowym, a płatność i dostawę zrealizujesz jednym przyciskiem. Dodatkowo możesz śledzić zamówienia i ich status w jednej apce InPost – koniec z setkami maili i wiadomości z różnych sklepów. • Wysyłasz bez etykietySwoją paczkę nadasz wygodnie w InPost Mobile – bez drukowania etykiety, 24/7 i przez dowolny Paczkomat®. Wystarczy jednym kliknięciem otworzyć skrytkę zdalnie, zeskanować kod QR lub wpisać kod nadania na ekranie urządzenia Paczkomat® i gotowe!

Usługa przedłużenia czasu odbioru jest bardzo intuicyjna – na 12 godzin przed upłynięciem terminu odbioru paczki w apce pojawi się przycisk „Przedłuż”. • Zwracasz paczki szybko i wygodnieMęczące zwroty zakupów online? Każdy użytkownik InPost Mobile może w wygodny sposób zwrócić przesyłkę do sklepów partnerskich! Nie trzeba drukować etykiety, wystarczy wypełnić dane zwrotu i nadać przesyłkę przez dowolny Paczkomat®.• Bez problemu przekierujesz paczkę kurierskąNie będzie Cię w domu, a spodziewasz się Kuriera InPost?

Pierwszym krokiem rejestracji, zaraz po wybraniu witryny, jest kliknięcie zakładki „Utwórz konto”. Następnie należy podać własną nazwę do konta, która będzie wyświetlała się przed domeną. Przeważnie składa się z imienia i nazwiska, jednak miej na uwadze, że na darmowych hostingach niektóre nazwy mogą być już zajęte.

Wiadomości z niego są trwale usuwane po określonym czasie, a jeżeli przeniesie się tam którąś z nich przez pomyłkę, to można cofnąć operację. A może wypadło Ci coś pilnego i nie zdążysz odebrać swojej paczki? Możesz wygodnie i szybko przedłużyć czas pobytu paczki w automacie Paczkomat i zyskać dodatkowe 24 h na jej odbiór.

Poczta online jest niezbędnym narzędziem do wewnętrznej komunikacji w firmie lub na uczelni czy po prostu w życiu codziennym. To główne powody, dla których warto dowiedzieć się, jak założyć własnego maila. Można skorzystać z darmowych platform lub usług hostingowych. Tak naprawdę nie trzeba podawać zbyt wielu danych osobowych – przeważnie wystarczą te podstawowe, takie jak imię i nazwisko i data urodzenia. Zakładanie maila w większości darmowych usług wygląda bardzo podobnie, a cały proces zajmuje chwilę. Instrukcja, jak założyć e-mail, wygląda następująco.

• Otwierasz skrytkę zdalnieJedną z głównych funkcji aplikacji jest usługa zdalnego otwierania skrytek, która pozwala na odbieranie i nadawanie przesyłek bez konieczności korzystania z ekranu urządzenia Paczkomat®. Kliknij Wykorzystanie stóp procentowych w handlu w przycisk „Otwórz skrytkę zdalnie”, a Twoja skrytka otworzy się sama! • Przedłużasz czas odbioru przesyłkiKażdy użytkownik aplikacji może wygodnie przedłużyć czas odbioru przesyłki przez Paczkomat® o 24 h.