GTM — бренд, що спеціалізується на виробництві інструментів для ремонтних робіт, будівництва, деревообробної промисловості тощо. Його товарна брошура додатково містить генератори GTM, створені як для експертного, так і для домашнього використання. Головною перевагою представленої продукції є оптимальне співвідношення ціни та якості, а також повна адаптація до проблем нашої країни.

Генератор GTM: типи модифікацій

Категорія генераторів включає кілька суттєвих аспектів. Основним є джерело живлення – ви можете придбати гаджет в газовому і інверторному виконанні. У першому випадку електрогенератор виконує процедуру лише в одному режимі, створюючи безперервну кількість змін. Інверторні варіанти мають можливість трансформувати це число, підлаштовуючись під ті чи інші показники потужності. Таке розташування найкраще підходить для умов, коли в мережі зазвичай спостерігаються падіння напруги.

Генератори GTM оснащуються переважно 4-тактними двигунами, що передбачає наступні параметри:

  • напруга – одно- або трифазна;
  • тип запуску – автоматичний, ручний або електричний;
  • видимість або відсутність варіантів встановлення автоматизації;
  • витрата палива – від 102 г/кВт год;
  • формат інсталяції – мобільний або портативний.

Приєднайся до нас генератор gtm веб-сайт

Крім того, при виборі електрогенератора GTM клієнт може враховувати тип і матеріал обмотки генератора, тип охолодження, видимість захисного корпусу та багато іншого.

Які переваги генераторів GTM?

Підібрати гаджет для дому, магазину, будівельного сайту чи під інші потреби ви можете швидко в інтернет-магазині Сторгом. Виробник гарантує найвищу якість, оскільки в процесі виробництва використовуються передові сучасні технології, а всі конструкції перед випуском перевіряються на реальні робочі завдання. Апарати оптимально підібрані для використання в Україні, надають можливість гарантійного та післягарантійного обслуговування. Наявність складів фірми в нашій країні дозволяє при необхідності оперативно придбати запчастини та комплектуючі в Києві та інших містах.