O egzotyzm swojego dzieła zadbał sam Monteverdi. Nic dziwnego, że Simon-Pierre Bestion chętnie skorzystał… Jak zachęcić dzieci do słuchania muzyki klasycznej? Co może urzec najmłodszych w muzyce Barrett poproszony oecuse się z Pensylwanii Spó mistrzów… Artystka miała również zaszczyt wielokrotnie wystąpić w Białym Domu, uczestnicząc m.in. W kolacji państwowej dla prezydenta Obamy i prezydenta Chin oraz na Balu Gubernatorów.

ASI MINA I SONOS LECĄ W KOSMOS – CAVATINA HALL DLA DZIECI

Gdybym była za mikrofonem, to chyba by mnie to peszyło, tak sobie myślę. Ale ja nie jestem stworzona do bycia gwiazdą rocka, za to Miles dzielnie dawał się dotknąć i złapać za rękę. Nad nagłośnieniem już się nie będę rozpływać, ale świetlik też powinien dostać premię i jakiś dobry obiad w nagrodę. A Miles wpada na koncertowe must see, jeśli ktoś spyta.

Vassily Sinaisky i orkiestra symfoniczna Janáček Philharmonic Orchestra

Pierwszy dzień Cavatina Guitar Festival zamknęła Misia Furtak na scenie plenerowej. Co też mnie trochę, przyznaję, zaskoczyło, bo jednak zazwyczaj kończy się festy jakiś mocnym, tym… Nie chcę przesądzać w maju, ale nie wykluczam. Szło nawet przeżyć piski małoletniego, żeńskiego fanklubu, który zebrał się pod sceną.

FINK CITY OF THE SUN BARTEK KRÓLIK

Wyrusz w muzyczną podróż z „Serwus Madonna” Janusza Radka przez nieśmiertelne utwory krakowskich kompozytorów. Koncert z gościnnym udziałem Kasi Groniec i Mai Kleszcz. Koncert będzie podróżą po muzycznym świecie zespołu. Kiedy ktoś mnie pytał, dokąd znowu jadę na delegację, to trochę śmiałam się mówiąc, że do Bielska-Białej, no bo… nie kojarzy się to jakoś z polskim centrum muzyki.

Cavatina Hall, Bielsko Biała – bilety

Pomyślano również o coraz większej liczbie miłośników ekologii, którzy dojeżdżają do pracy i wszelkich innych sfer swojej działalności rowerem. Mogą oni skorzystać z przeznaczonej specjalnie dla nich szatni, a nawet wziąć prysznic, jeśli po dłuższej trasie ich ciała wymagają odświeżenia. Efektem, który udało się w ten sposób przy okazji zrealizować, jest wzmocnienie roli Bielska-Białej, jako miasta, w którym skupia się biznesowe życie regionu. Jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek polskiej sceny muzycznej już 13 kwietnia w Cavatina Hall.

Wyrostek, Moś i Coloriage na jednej scenie – zobaczcie, jak było!

Łączenie przyjemnego z pożytecznym jest działaniem typowym dla Bielska-Białej. Do wielu atrakcji, które przyciągają do tego miasta ludzi spragnionych wrażeń najwyższej jakości, dołączyła w 2022 roku Cavatina Hall. Zarówno największe pomieszczenie koncertowe, jak i znajdujące się w budynku studio nagrań zostało zaprojektowane przez uznanych w świecie mistrzów akustyki.

Niezwykła muzyka skomponowaną przez L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra do malowanej ekranizacji “Chlopów” – polskiego kandydata do Oscara. Odkryj unikalne brzmienie wczesnobarokowego arcydzieła Claudio Monteverdiego, „Vespro della Beata Vergine” w interpretacji zespołu La Tempête. Czy usłyszymy lepszy koncert niż Milesa Kane’a? Nie wiem, ale mam nadzieję, że będą podejmowane próby.

Leoša Janáčka z siedzibą w Ostrawie została założona w 1954 r. W niedzielę, 15 października, Miuosh ponownie zawitał do Bielska-Białej. Tym razem z zupełnie premierowym materiałem, czyli albumem Początek…. Listopadowy koncert Tommy’ego Emmanuela to nie tylko jednostkowe wydarzenie, lecz także zapowiedź przyszłorocznego fenomenu na skalę… W ramach dwudniowego festiwalu Świat muzycznych wyobraźni by Beskid Classics w niedzielę 29 października, w prestiżowym Cavatina Hall, odbył… Wspaniały wieczór w Bielsku-Białej, w którym Artur Sychowski, światowej sławy kompozytor awangardowy i wirtuoz fortepianu, zafascynował…

Ale na pierwszym koncercie odszczekałam te słowa, przestałam śmieszkować i przepraszam. Wybieraj online z setek wspaniałych festiwali, koncertów i innych imprez kulturalnych. Zaplanuj swoje lato 2024 i kup od razu bilety. Ironiczny dowcip, rezonująca energia i barwny przekrój muzyki – tak było podczas piątkowego koncertu Marcina Wyrostka, Coloriage i… Historia polskiego rocka na jednym koncercie? Już 26 listopada na scenie Cavatina Hall pojawi się Tomek Lipiński.

Widzów było jeszcze nie za wiele, ale mam nadzieję, że są świadomi tego, co stracili. 21 września czeska orkiestra gościła po raz pierwszy w ramach zaplanowanego cyklu. Po utworach Brahmsa, Liszta i Beethovena przyszedł czas na… Koncert muzyki klasycznej, na który bilety wyprzedają się w kilka sekund? Noworoczny występ Filharmoników Wiedeńskich od wielu lat…

Operatorem sali koncertowej jest Fundacja Fiducia zajmująca się zapewnianiem dostępu do kultury, sztuki i edukacji. Po 17 albumach i prestiżowej nominacji do nagród GRAMMY Ibrahim Maalouf powraca z nowym i wysoce innowacyjnym projektem muzycznym. BOOKING Meksykański prezydent zobowiązuje się do zakazu outsourcingu miejsc pracy & MANAGEMENT 4MUSIC to firma z 16-letnim doświadczeniem na rynku muzycznym. Od 2007 roku organizujemy wydarzenia z udziałem artystów w ramach ogólnopolskich tras koncertowych, festiwali oraz w ramach naszego cyklu muzycznego „SIESTA w Drodze”.

Cykl koncertów Amor Sacro / Amor Profano rozpoczął wielkopostne obchody w Cavatina Hall, a jednocześnie przypomniał o zakończonym karnawale…. Widzowie Cavatina Hall mieli okazję wziąć udział w naprawdę unikatowym wydarzeniu. Po raz pierwszy bowiem występująca artystka świętowała… Mistrz, wirtuoz, poeta – kanadyjski pianista zachwyca swoją grą krytyków na całym świecie. Zachęcamy i zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca, które wkrótce niewątpliwie stanie się jedną z najważniejszych sal koncertowych w Polsce i w Europie. Budynek zlokalizowany jest blisko głównego bielskiego dworca kolejowego.

Efektem wyjścia z cienia był debiutancki album zatytułowany po prostu Matecki. I to właśnie kompozycje z tego krążka wprowadziły Dow Jones Industrial Average konsoliduje w strukturze gospodarstwa nas w festiwalowy nastrój. Można przy niej tańczyć, śmiać się, niektórzy dzięki niej potrafią się skupić, a innych wzrusza.

Warto na bieżąco przeglądać kalendarium imprez organizowanych w Cavatina Hall, aby przy najbliższej możliwej okazji odkryć dla siebie to miejsce. Już teraz wiadomo, że każdy koncert, spektakl czy kabaret przedstawiony w sali koncertowej Cavatina Hall będzie długo dyskutowanym wydarzeniem. Budowa Cavatina Hall rozpoczęła się wiosną 2019 roku. Pierwsze koncerty w obiekcie miały odbyć się w grudniu 2021, jednak ze względu na zagrożenie związane z pandemią zostały przeniesione na początek 2022 roku.

  1. Cykl koncertów Amor Sacro / Amor Profano rozpoczął wielkopostne obchody w Cavatina Hall, a jednocześnie przypomniał o zakończonym karnawale….
  2. Po 17 albumach i prestiżowej nominacji do nagród GRAMMY Ibrahim Maalouf powraca z nowym i wysoce innowacyjnym projektem muzycznym.
  3. Jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek polskiej sceny muzycznej już 13 kwietnia w Cavatina Hall.
  4. Jej pseudonim artystyczny „AYO” to w języku joruba radość.

Cavatina Hall w Bielsku-Białej jest wielofunkcyjnym projektem realizowanym przez Cavatina Holding – polskiego inwestora i dewelopera. Stolica Podbeskidzia zyskała powierzchnię biurową klasy A oraz salę koncertową na 1000 osób. Obiekt został zaprojektowany przez światowej sławy ekspertów z dziedziny akustyki. Cavatina Hall to wyjątkowe miejsce łączące w sobie funkcję biurową z kulturalną. Poza doskonale wyposażoną salą koncertową posiada wysokiej klasy studio nagrań.

Miejsce, które zostało tak wspaniałe zaprojektowane i z pełnym rozmachu przepychem zrealizowane czeka na miłośników rozrywki, sztuki i kultury. Organizatorzy imprez szybko dostrzegli niebywały potencjał Cavatina Hall i wypełnili szczelnie kalendarium wydarzeniami o ogromnej różnorodności. Duńskie trio już od dwóch dekad zachwyca swoimi pop-artowymi melodiami, nieustannie testując nowe możliwości brzmieniowe. Do każdego projektu podchodzą z ogromną ciekawością i chęcią ewoluowania, zarówno w kwestii brzmienia jak i tożsamości zespołu.

Ledwie preludium Cavatina Guitar Festival za nami, a artyści już zdążyli nas porwać w podróż po wszystkich odmianach brzmień. Andrzej Piaseczny stale wydaje nowe utwory i koncertuje, a jego występy łączą w sobie nutkę nostalgii, refleksji, świetnego humoru i energii. Multimedialny koncert z udziałem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej i Studia Filmów Rysunkowych z okazji Dnia Dziecka w Cavatina Hall.

Do zorganizowanych w Cavatina Hall wydarzeń należą koncerty Krzysztofa Zalewskiego, Grzegorza Turnaua i Miuosha. W nowej sali koncertowej odbędą się też występy w ramach Zadymki Jazzowej. Bilety na imprezy kulturalne i rozrywkowe w Bielsku-Białej znajdą się w sprzedaży online. W lutym 2022 w bielskiej sali koncertowej wystąpią Grzegorz Turnau, Krzysztof Zalewski, Miuosh i Zespół Śląsk.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert ikony Jazzu – Dianne Reeves, który odbędzie się w środę 17 kwietnia 2024 roku na scenie Cavatina Hall w Bielsku-Białej. Dwie rock’owe dusze spotkają się na jednej magicznej scenie Cavatina Hall w Bielsku-Białej. Charyzmatyczna wokalistka jazzowo-soulowa młodego pokolenia, określana mianem „polskiego muzycznego towaru eksportowego w najlepszym wydaniu”. Zapraszamy na godzinne spotkanie w Sali koncertowej. Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Muńka, lidera formacji T. Zespół ponownie zabierze swoich fanów w niezwykłą muzyczną podróż, prezentując swoje największe przeboje w wersji akustycznej.

Na swoim secie udowodniła, że świetnie odnajduje się zarówno w delikatnych klimatach indie popu, jak i bardziej niepokornego rocka. Cavatina Guitar Festival to kilkudniowe wydarzenie, które po raz pierwszy przyciągnie na Śląsk miłośników gitary nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Sala koncertowa i studio nagrań łączą w sobie funkcje komercyjne z promocją sztuki w nowoczesnym biurowcu.