Nasz obecny wskaźnik zdalnego rozwiązywania problemów jest bardzo wysoki. Równie wysokie jest zadowolenie naszych klientów — i to nawet w dzisiejszych czasach, gdy ludzie uważają, że systemy powinny zawsze działać płynnie”. Naprawiaj problemy klientów na całym świecie ze swojego urządzenia. Dzięki nowym funkcjom i odświeżonemu wyglądowi najbardziej zaufana platforma zdalnego dostępu i pomocy technicznej jest teraz jeszcze lepsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Czołowy dostawca rozwiązań infrastruktury IT używa TeamViewer w 200 000 sesji rocznie.

„Dzięki TeamViewer w ciągu jednej chwili dokładnie widzisz sprzęt, który może znajdować się tysiące kilometrów dalej. Rozpocznij sesję na urządzeniu wychodzącym, aby połączyć się z urządzeniem przychodzącym i zdalnie je kontrolować. TeamViewer wyprzedza konkurencję, obsługując najwyższą łączną liczbę LCH widzi rekord pierwszego kwartału w całym usługach rozliczeniowych 127 producentów urządzeń mobilnych, systemów operacyjnych i urządzeń wbudowanych dostępnych obecnie na rynku. TeamViewer jest zabezpieczony pełnym, 256-bitowym szyfrowaniem AES, dwuskładnikowym uwierzytelnianiem oraz innymi branżowymi zabezpieczeniami, takimi jak dostęp warunkowy, SSO i wiele innych.

Bezpieczeństwo klasy korporacyjnej

Zapomnij o skomplikowanej konfiguracji i czasochłonnej instalacji — pracę możesz zacząć od razu po pobraniu oprogramowania. Rozwiązuj swoje problemy z IT dzięki zdalnemu wsparciu klasy korporacyjnej. Możliwość pracy w dowolnym miejscu z pełnym dostępem do każdego urządzenia. Dbaj o bezpieczeństwo połączeń dzięki dostępowi warunkowemu, dwuskładnikowemu (2FA) i pojedynczemu logowaniu (SSO). „TeamViewer MaxiTrade: broker dla początkujących i profesjonalistów stał się integralnym narzędziem naszego zespołu obsługi klienta, umożliwiając nam maksymalizację wydajności, nadążanie za wymaganiami klientów oraz zwiększanie satysfakcji zarówno klientów, jak i pracowników”. „Dwadzieścia minut pracy naszego zespołu technicznego pozwala zrobić dokładnie to samo, co wizyty podwykonawców wsparte kilkoma dniami planowania, które kosztują 2500 USD”.

Zaufało nam już kilkaset milionów użytkowników

  1. Mając nieograniczony dostęp do wszystkich swoich plików i aplikacji, a także do urządzeń mobilnych i serwerów, możesz zachować wysoką wydajność pracy w każdym miejscu, a to wszystko bez użycia sieci VPN.
  2. Oczywiście ogromne znaczenie dla nas ma transmisja z wysoką jakością obrazu pomiędzy komputerem produkcyjnym a urządzeniem końcowym współpracownika zdalnego”.
  3. Obsługa sieci urządzeń rozproszonych może być kosztowna i czasochłonna, zwłaszcza w skali światowej.
  4. Naprawiaj problemy klientów na całym świecie ze swojego urządzenia.

Zwiększ wydajność swoich zasobów IT, zarządzaj w sposób centralny, monitoruj, śledź, uaktualniaj i chroń swoje komputery, urządzenia i oprogramowanie – wszystko przy użyciu jednej platformy z wykorzystaniem TeamViewer Remote Management. Globalna sieć dostępowa TeamViewer zapewnia najlepsze możliwe połączenie, dzięki czemu możesz korzystać z kompleksowego zdalnego dostępu oraz szybkich sesji wsparcia z wysoką jakością obrazu. Mając nieograniczony dostęp do wszystkich swoich plików i aplikacji, a także do urządzeń mobilnych i serwerów, możesz zachować wysoką wydajność pracy w każdym miejscu, a to wszystko bez użycia sieci VPN.

Facebook Messenger na Windows

Pozwoli to uniknąć kosztów podróży przy jednoczesnym usprawnieniu procesów i zwiększeniu zadowolenia klientów. Obsługa sieci urządzeń rozproszonych może być kosztowna i czasochłonna, zwłaszcza w skali światowej. Jedno z najlepszych rozwiązań do zdalnego dostępu i zdalnego sterowania komputerem podłączonym do internetu. Cechą szczególnie wyróżniającą TeamViewer na tle innych aplikacji tego typu jest to, że pozwala on na sterowanie maszyną, na której TeamViewer nie został zainstalowany (wystarczy tylko uruchomić program). „Zdalna obsługa żądań skraca czas odzyskania systemu, ponieważ eliminuje czas podróży personelu.

Podczas połączenia możliwe jest wykonywanie działań poprzez zdalny pulpit oraz zdalne zarządzanie plikami i folderami, oczywiście samo połączenie realizowane jest szyfrowanym kanałem. Program udostępniany jest bezpłatnie, pod warunkiem że nie będzie wykorzystywany komercyjnie. „Dzięki TeamViewer współpracownicy mogą teraz wykonywać swoją pracę z dowolnego miejsca i znacznie szybciej niż wcześniej. Oczywiście ogromne znaczenie dla nas ma transmisja z wysoką jakością obrazu pomiędzy komputerem produkcyjnym a urządzeniem końcowym współpracownika zdalnego”. Problemy techniczne, błędy systemowe i zapytania dotyczące oprogramowania powodują kosztowne przestoje, ale nawet gdy nie da się uniknąć problemów z IT, można uniknąć długich czasów odpowiedzi.

Wiodące oprogramowanie pulpitu zdalnego w rankingu TrustRadius — 2023 r. Lider pod względem oprogramowania pulpitu zdalnego w rankingu G2 z wiosny 2024 r. „Porównaliśmy czterech, czy pięciu dostawców oprogramowania do zdalnej kontroli, przeprowadzając szeroko zakrojone eksperymenty, rygorystyczne badania przesiewowe i testy ewaluacyjne. Doszliśmy do wniosku, że TeamViewer zapewnia najwyższą wydajność i stabilność”. „Zaufanie rozwiązaniu zdalnego dostępu może wydawać się proste, ale znaleźć odpowiedniego partnera?

Uzyskaj lepszy wgląd w zarządzane urządzenia, monitorując krytyczne aspekty i odbierając alarmy, natychmiast gdy wymagana jest Twoja uwaga. Wdrażaj i aktualizuj aplikacje innych firm oraz aktualizuj systemy operacyjne, by zapewnić sprawną infrastrukturę IT. Rozszerz swoje doświadczenia z TeamViewer, dowiedz się więcej o swoich urządzeniach i proaktywnie utrzymuj dobry stan, stabilność i bezpieczeństwo swojej infrastruktury IT.

Uznawane za niezawodne i bezpieczne oprogramowanie przez użytkowników na całym świecie – uzyskaj zdalny dostęp i wsparcie TeamViewer już dziś. Dowiedz się więcej o swoich urządzeniach — zarządzaj nimi, monitoruj i zabezpieczaj je. Wzmocnij swój dział pomocy technicznej, zapewniając aktywne wsparcie IT, zamiast jedynie reagować na wezwania serwisowe.

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum GKFX międzynarodowy przegląd sieci Forex z pozytywną reputacją oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Hasło w każdej chwili można zmienić, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa. Poprzez instalację i korzystanie z oprogramowania TeamViewer akceptujesz nasze Warunki i naszą Politykę prywatności. Zapewnij wsparcie dla wszystkich urządzeń i maszyn w całej organizacji. „TeamViewer umożliwia nam realizację najwyższej jakości obsługi klienta za jednym kliknięciem”.

Właśnie dlatego od ponad dekady współpracujemy z TeamViewer i zamierzamy kontynuować tę współpracę w przyszłości”. „TeamViewer pozwolił nam radykalnie skrócić czas poświęcany na każdy przypadek wsparcia technicznego. Jednocześnie nasi klienci odczuwają wyższą jakość obsługi i pomocy dzięki szybkiemu wsparciu technicznemu. „Jest to ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ nie musisz podróżować tam i z powrotem, oszczędza czas, gdyż masz natychmiastowy dostęp do wyświetlaczy, a ponadto zapewnia wysoką wydajność, ponieważ wszystko można zmienić”.

Otwórz klienta TeamViewer sieciowego lub uruchamianego z pulpitu na urządzeniu źródłowym i utwórz sesję zdalną. Dzięki TeamViewer Remote możesz bezpiecznie łączyć się ze swoimi systemami IT z dowolnego miejsca i natychmiast zapewnić bezproblemowe wsparcie. Natychmiastowe zdalne wsparcie dla specjalistów i zespołów IT.

TeamViewer jest zgodny z niemal każdym urządzeniem i systemem operacyjnym. „Mogę szybko rozwiązywać problemy zdalnie, dzięki czemu nie ma przestojów w naszych usługach”. To szybko i trwale przekonało nasz zespół serwisowy oraz użytkowników”. Otwórz klienta TeamViewer także na urządzeniu docelowym i postępuj zgodnie z zaproszeniem, aby dołączyć do sesji. Zdalny dostęp usuwa ograniczenia lokalizacji, umożliwiając konserwację serwera z domu, zdiagnozowanie błędu systemu w pociągu lub czegokolwiek, czego możesz potrzebować. Połączenia realizowane przez ten program są bezpieczne i uwierzytelniane unikatowym hasłem, znanym tylko osobie uprawnionej oraz osobie zaproszonej do połączenia.

„Pragnąc szybko reagować, potrzebowaliśmy rozwiązania do zdalnego wsparcia, które oprócz zwykłych komputerów z systemem Windows na stacjach roboczych obsługiwałoby również system iOS najnowszej generacji, a w szczególności naszą aplikację”. „TeamViewer jest niezbędnym narzędziem dla naszego zespołu wsparcia IT w Specsavers. Dzięki funkcjom zdalnego wsparcia nasz zespół może łączyć się i obsługiwać wszystkie nasze sklepy z jednego miejsca”.

TeamViewer Remote sprawia, że do uzyskania dostępu do urządzeń, plików i aplikacji wystarczy kilka kliknięć, dzięki czemu możesz zachować produktywność, niezależnie od miejsca przebywania. Uzyskaj kompleksowe wsparcie i rozwiąż swoje problemy informatyczne lub operacyjne, łącząc TeamViewer Remote z pomocą wizualną Assist AR. Gdy pojawią się problemy z oprogramowaniem lub sprzętem firmy, pracownik na miejscu może połączyć się z jednym lub kilkoma ekspertami, którzy mogą wizualnie pokierować go do rozwiązania problemu przy użyciu jedynie smartfona.