Po krainie przemieszczają się dzikie zwierzęta, nie tylko wiernie odtworzone, ale też wchodzące między sobą w podobnie interakcje, co ich rzeczywiste odpowiedniki. Całość oparto na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu grafika prezentuje zasadniczo wysoki poziom. Głównym celem LexaTrade – recenzje i opinie o pracy brokera gry jest stworzenie własnej wioski, a z czasem przekształcenie jej w prosperujące miasto. W grze znajdziemy kilkadziesiąt rodzajów budynków, które będziemy mogli obsadzić pracownikami i rozwijać wraz z odblokowywaniem kolejnych opcji z drzewka umiejętności bohatera.

Gry podobne do Medieval Dynasty

  1. Głównym celem gry jest stworzenie własnej wioski, a z czasem przekształcenie jej w prosperujące miasto.
  2. Ponadto wraz z rozwojem osady będziemy musieli zadbać o gospodarkę, handlując z sąsiadami oraz dbając o samopoczucie i dobrobyt poddanych.
  3. Zabawę urozmaicają liczne questy poboczne i wyzwania, jak również możliwość założenia własnej dynastii możnowładców.
  4. Protagonista liczy na pomoc doświadczonego wuja, niestety okazuje się, że krewny nie żyje już od jakiegoś czasu.
  5. W każdym przypadku nasze decyzje mają istotne przełożenie na rozgrywkę.
  6. W grze znajdziemy kilkadziesiąt rodzajów budynków, które będziemy mogli obsadzić pracownikami i rozwijać wraz z odblokowywaniem kolejnych opcji z drzewka umiejętności bohatera.

Protagonista liczy na pomoc doświadczonego wuja, niestety okazuje się, że krewny nie żyje już od jakiegoś czasu. Dzięki pomocy lokalnego kasztelana młodzieniec Meksykański prezydent zobowiązuje się do zakazu outsourcingu miejsc pracy otrzymuje kawałek ziemi i postanawia sam zadbać o swoją przyszłość, mając ambitny plan założenia własnej osady i zdobycia renomy w okolicy.

Gry podobne do Medieval Dynasty

Zabawę urozmaicają liczne questy poboczne i wyzwania, jak również możliwość założenia własnej dynastii możnowładców. Wiąże się z tym specjalny system reputacji, przejawiający się zainteresowaniem króla naszą dynastią. W każdym przypadku nasze decyzje mają istotne przełożenie na rozgrywkę. Amerykanie kupili rekord 17m dział w roku niepokojów, analizy stwierdza, Ponadto wraz z rozwojem osady będziemy musieli zadbać o gospodarkę, handlując z sąsiadami oraz dbając o samopoczucie i dobrobyt poddanych. Głównym bohaterem jest osiemnastoletni chłop, który po śmierci rodziców opuszcza rodzinny dom, aby znaleźć pracę i wejść w dorosłość.

Gry podobne do Medieval Dynasty

Gry podobne do Medieval Dynasty

Gry podobne do Medieval Dynasty